Sponsorid

Uudised - Kehv mäng sai loogilise lõpu

Teisipäev, 17.05.2016

TLÜ/Kalevi medališansid kahanesid miinimumini, kui kodusaalis alistuti pronksiseeria kolmandas mängus AVIS Raplale 66-74.
Kui mõlemalt poolt rabe esimene veerand (22-22) ja enam vähem kulgenud teine periood (seis poolajaks 35-39)andsid veel lootust, siis teisel poolajal ei saanud kalevlased enda mänguga enam kuidagi hakkama.
Rapla kinkis järjest võimalusi, saadi õnnega pooleks kätte lauapalle, kuid koheselt tehti rumalaid otsuseid ning karistus oli kiire tulema. Kui Rapla rünnakud olid loogilised, siis meil pall seisis ja lahendused olid kummalised. Mitmel korral üritati joosta läbi Rapla mängijate ja sooritada korvi alt viskeid läbi mitme kaitsja.
Kaitsemäng kärises igast otsast. Kord ei saadud aru, et mängitakse maa-ala kaitset, siis jälle vaieldi, kes keda katma peaks.
Kuna lauavõitlus kaotati suurelt 25-38 ja visketabavus koduväljaku kohta oli äärmiselt nigel, siis piisavalt vastupanu osutada ei suudetudki.
TLÜ/Kalevi parim oli Johnny Berhanemeskel 15 punktiga, Raplal Devin Brooks 13 punkti ja 13 lauapalliga.
Nüüd on selg vastu seina ning viimane võimalus veel konkurentsis püsida on reedel, 20.05 Raplas.