Mängude kalender
Sponsorid

Uudised - TLÜ/Kalevi jaoks jäi tänavu laeks veerandfinaal

Esmaspäev, 20.04.2015

TLÜ/Kalev sai tänavu veerandfinaalis vastaseks põhiturniiri võitnud TÜ/Rocki meeskonna, kellele jäi kolmes mängus alla. Seega jäi meeskonna saagiks põhiturniiri kaheksas koht.

Tartus peetud veerandfinaali avamängus sai TLÜ/Kalev kirja 63:90 kaotuse. Maduabum Chukwudiebere viskas kalevlaste heaks 13 ning Evgeny Belousov ja Reimo Tamm kumbki 12 silma. Rockile tõi Janar Talts 18 punkti ja 7 lauapalli, Tanel Sokk lisas 16 punkti ja 7 lauapalli.

Teises, kodusaalis peetud kohtumises jäi kaotusenumbriteks 62:101. Reimo Tamm viskas Kalevi heaks 14, Maduabum Chukwudiebere 11 ja Thomas Droney 10 punkti. Rockile tõid Augustas Peciukevicius ja Joosep Toome kumbki 18 silma.

Kolmandas, taas Tartus toimunud mängus sai tagajärjeks 62:86 ning sellega lõppes ka TLÜ/Kalevi hooaeg. Evgeny Belousov viskas 15 silma, Maduabum Chukwudiebere lisas 12 ja Robertas Grabauskas 10 punkti. Rocki parim oli taas 23 punkti visanud Janar Talts. Augustas Peciukevicius sai kirja 16 punkti.