Mängude kalender
Sponsorid

Uudised - TLÜ/Kalevi noored Tarva vastu ei saanud

Laupäev, 15.11.2014

Eile mängis TLÜ/Kalev Rakveres Tarvasega ja sai tagajärjega 67:89 kirja kaotuse. Kalevi koosseisus polnud enam Aron Walkerit, Thomas Droney ei osalenud vigastuse tõttu ning Raido Roos, Robertas Grabauskas ja Ivar Tulit jäid kiiresti kimpu vigadega. Selle tulemusena said harjumatult suure mängukoormuse nooremad mehed, kes tegid küll tubli esituse, kuid Rakvere vastu lõpuni ei kestnud.

TLÜ/Kalevi resultatiivseimaks tõusis Erik Luts, kes tegi 20 punkti ja 11 lauapalliga oma meistriliiga karjääri esimese kaksikduubli. Alla poole kohtumise mänginud Tulit ja Grabauskas viskasid vastavalt 13 ja 12 punkti ning võtsid mõlemad ka neli lauapalli. Kaksikduublile oli lähedal üheksa punkti visanud ja 10 lauapalli kätte saanud Henry Aimre.

Tarvase parim oli oma kunagise koduklubi vastu mänginud Brandis Raley-Ross, kes sai kirja 19 punkti ja üheksa lauapalli. Alles eelmisel aastal Kalevis mänginud Mario Paiste arvele jäi 14 silma.

Järgmised mängud peab TLÜ/Kalev nüüd Leedus, kus kolmapäeval kohtub Balti liigas Prienaiga ja päev hiljem Lietkabelisega.

 Arhiiv
 

Tallinn Bygg ja Maskin Kliimaseade BRASSERIE & RESTORAN TELETORN Euronics Hotell Susi VS Cafe Astlanda Innomedica Viimsi Keevitus A. Le Coq NIKE Lemminkäinen Tallinna Ülikool FIFAA PEAK