Mängude kalender
Sponsorid

Uudised - Kohustuslik võit Audentese noorte üle

Reede, 27.11.2015

Eks paljudel oli meeles üllatuslik kaotus Audentese SG/Noortekoondisele eelmisel hooajal, kuid tänavu kalevlased ennast üllatada ei lasknud ning võitsid 105-85.
Mängu algus ennustas ehk suurematki ülekaalu, kui esimese 6 minutiga lubati noortel visata vaid 4 punkti ja veerandaeg võideti 25-14.
Teisel veerandajal lülitusid mängu ka TLÜ/Kalevi pingi tagumise otsa mängijad ning seis tasakaalustus ja Audentesel õnnestus isegi juhtima minna.
Teisel poolajal kodumeeskond enam midagi juhuse hooleks ei jätnud ning südikalt võidelnud noorkoondislased pidid „töölismeeskonnale“ alla vanduma.
Võitjate poolel said skoorida kõik mängijad peale Kris Killingu.
Supermängu tegi Thomas Droney – 20 punkti, 7 lauapalli, 7 resultatiivset söötu ja 2 vaheltlõiget.
Johnny Berhanemeskel pidi seekord leppima vaid 18 punktiga. Suurepärase etteaste tegi pingilt sekkunud Joosep Indermitte visates 14 punkti. Kahekohalise skoori said kirja ka Janis Vahter (11 punkti) ja Reimo Tamm (10 punkti).
Vastaste parimad olid Taavi Jurkatamm 19, Ron-Arnar Pehka 16 ja Siim-Markus Post 15 punktiga.
Mängu jäi varjutama ka üks ebameeldiv intsident. Thomas Droney kukkus rünnakul õnnetult ja maandus peaga vastu põrandat. Juhtumi fikseerinud kohtunik vaatas viivu lamavat mängijat, lõi käega ja lasi mängul jätkuda. Kuna Droney ei suutnud liikuda, soovis meeskond teda abistada, kuid kuna kohtunikebrigaad ignoreeris jätkuvalt olukorda, pidi peatreener Kalle Klandorf tehnilise vea hinnaga minema platsile palumaks mäng hetkekski peatada. Kohtunike töö arvustamine pole kindlasti viisakas, kuid peatrauma ei tohiks vilemeestel siiski tähelepanuta jääda.
Lõpp hea, kõik hea.Arhiiv
 

Tallinn Bygg ja Maskin Kliimaseade BRASSERIE & RESTORAN TELETORN Euronics Hotell Susi VS Cafe Astlanda Innomedica Viimsi Keevitus A. Le Coq NIKE Lemminkäinen Tallinna Ülikool FIFAA PEAK