Mängude kalender
Sponsorid

Uudised - TLÜ/Kalev sai ka meistriliiga mängus TTÜ-st võitu

Pühapäev, 30.11.2014

Tallinna Ülikool/Kalev võitis eile TTÜ meeskonda 78:67 ja sai turniiritabelisse kolmanda võidu kaheksa kaotuse kõrvale.

Mäng algas TTÜ dikteerimisel, kuid esimese veerandi lõpuks sai Kalev ette ja püsis seal kohtumise lõpuni. Nii kolmandal kui neljandal veerandil suudeti sisse tehtud eduseis ohtlikult väikeseks lasta, kuid mehed võitlesid lõpuni ja teenisid väärt võidu.

Suurepärase mängu tegi Reimo Tamm, kes tõi 29 punkti, 7 lauapalli ja 6 korvisöötu, tehes sealjuures vaid ühe pallikaotuse. Teda toetasid Robertas Grabauskas 14 punkti ja 9 lauapalliga ning Raido Roos 11 punktiga.

TTÜ resultatiivseimad olid vanameister Kristjan Makke 21, Kiur Akenpärg 18 ja Toomas Raadik (kes enne viimast veerandit oli tabanud väljakult viskeid 0/10) 11 punktiga. Raadikult ka 12 lauapalli.

Järgmine kohtumine leiab aset kolmapäeval, 3. detsembril, samuti Kalevi Spordihallis. Mängitakse Balti liiga raames Valga Maks&Mooritsaga.